SERİ İLANLAR

Seri İlan Verme, Gazete Seri İlanlar; Satılık veya kiralık emlak, vasıta ve ayrıca eleman arayışı için verilen, kelime sayısına göre hesaplanarak gazetelerin baskı bölgesine göre de fiyatları farklılık gösteren ilanlardır. Ders verenler, satılık eşya ve evcil hayvan satımı, eğitim, isim tashihi, kayıp, zayi, hükümsüz ilanları da seri ilanlar kapsamındadır. Levent Reklam; Hürriyet, Sabah, Milliyet, Habertürk, Posta, Zaman, Star, Türkiye, Cumhuriyet, Yenişafak ve Vakit gazetelerinin ana ajansı olarak seri ilan hizmeti sunar.

SOSYAL İLANLAR

Ticari amaç gütmeyen bu ilanların vefat, başsağlığı, anma, kutlama ve teşekkür gibi çeşitleri vardır.

Vefat İlanı ve Başsağlığı (Taziye) İlanı

Ölen kişinin çevresi için bir duyuru özelliği taşır ve çerçeveli olarak hazırlanır. Başsağlığı ilanları, vefat eden kişinin ailesi ve yakınları için başsağlığı mesajları içerir.

Anma İlanı

Anma ilanları, vefat eden kişiyi ölüm yıldönümlerinde hatırlamak, sevdiklerine bu anmayı duyurmak için verilir.

Teşekkür İlanı

Teşekkür ilanları, vefat veya hastalık sürecinde destek olan kişilere, yakınlara, sağlık personeline şükran duygularını ifade etmek için verilir.

Doğum İlanı

Doğum ilanları, bir bebek sahibi olmanın sevincini paylaşmak için verilir.

TİCARİ İLANLAR

Firmanızın ya da ürününüzün tanıtımını yapabileceğiniz, kampanyalarınızı ya da yeniliklerinizi duyurabileceğiniz çerçeveli olarak tasarımı yapılan ilanlardır. Levent Reklam’ın profesyonel kadrosu tarafından dilediğiniz ölçüde ve özellikte özenle hazırlanır.

İK İLANLARI

Pazar günü tüm Türkiye’de yayınlanan Hürriyet İK eki için hazırlanan ilanlardır. İK ilanları, eleman ve eğitim ilanlarını kapsar. Hürriyet gazetesinin ana ajansı Levent Reklam, profesyonel kadrosuyla dilediğiniz ölçüde ve özellikte tasarımını gerçekleştirir.

İlan Örnekleri
4.8 5 Beğenme